Kontaktujte nás na +421 908 316 994 alebo na emailovej adrese office@kapm.sk
"Múdry je ten, kto pozná potrebné veci, nie veľa vecí." L. Fleusing Aischolos

Poradenstvo


1. Rentabilita investičných projektov

Poradíme Vám, ako vopred zhodnotiť potenciál investičného projektu, ako vybrať z viacerých projektov, ako korigovať projektové rozhodnutia a ako úspešne nahrádzať projekty efektívnejšími.


2. Posúdenie a tvorba plánov a rozpočtov

Nezávislým a kritickým pohľadom posúdime uskutočniteľnoť krátkodobých a strednodobých plánov Vašej spoločnosti a radi Vám budeme asistovať pri ich príprave. 


3. Systém odmeňovania a motivácie zamestnancov

Správne nastavenie odmeňovania zamestnancov je základným predpokladom harmónie v rámci podniku. Ľudí treba odmeniť rovnovážne vo vnútri, ale aj v komparácii s vonkajším prostredím. Pomôžeme Vám nájsť syntézu záumov Vášho najcennejšieho zdroja - ľudí na jednej strane a hospodárnosti na strane druhej.


4. Úprava interných a externých materiálov a príprava reportingu

Pomôžeme Vám s prípravou a nastavením efetívneho manažerskeho reportingu v spoločnosti, tak aby ste v každom okamihu mali 100% prehľad o stave Vašich financií. Odbremeníme Vás od úpravy externých dokumentov a prezentácií.


Naše ceny
Prečo Vám nemôžeme všeobecne stanoviť cenu? Totižto nie je firma ako firma, a projekt ako projekt, a preto si cenu dohodneme k obojstrannej spokojnosti.